Szkolenia IT - CTS

Indywidualne rozwiązania szkoleniowe

+48 12 655 17 36  

Aktualności

Certyfikowane szkolenia z ISO w CTS

CTS prowadzi szkolenia akredytowane na mocy umowy certyfikacyjnej zawartej z Professional Evaluation And Certification Board (PECB), zgodnie ze standardami instytucji regulującej wdrażanie norm ISO - The American National Standards Institute (ANSI). 
 

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą naszych szkoleń:

Szkolenia zarządzanie ryzykiem, Ocena ryzyka, Risk Management ISO 27005 i ISO 31000

ISO 24762 Disaster Recovery

ISO 20000 IT Service Management System (SMS)

Szkolenia bezpieczeństwo informacji, Information Security ISO 27001

Szkolenia Business Continuity ISO 22301

 

W akredytowanych instytucjach proces weryfikacji wiedzy zdobytej przez uczestników podczas szkolenia, jest dogłębniejszy i bardziej szczegółowy. Oznacza to, iż certyfikat zdobyty po pozytywnie zdanym egzaminie jest wartościowszy.
Egzamin, najczęściej w formie pisanego eseju, sprawdzany jest przez niezależnych egzaminatorów z PECB. Natomiast w instytucjach szkoleniowych nieposiadających akredytacji egzamin sprawdza zwykle trener, który prowadził szkolenie.
Dodatkowo po zdanym egzaminie, PECB weryfikuje doświadczenie zawodowe uczestnika szkolenia, które powinno zostać poparte dokumentami w formie CV, a także ustnymi rekomendacjami od współpracujących z uczestnikiem osobami.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami omawiającymy poszczególne szkolenia oferowane przez CTS z norm ISO.

Zachęcamy do obejrzenia filmu w którym Pan Faton Aliu - Prezydent PECB przedstawia zalety akredytowanych przez PECB szkoleń.
 
 
Oferujemy możliwość otrzymania rabatu od podanych cen. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: telefon 12 655 17 36.