Szkolenia IT - CTS

Indywidualne rozwiązania szkoleniowe

+48 12 655 17 36  

Aktualności

Nowe szkolenia iOS

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniach z aplikacji mobilnych:

Szkolenia prowadzimy na bardzo wyskim poziomie merytorycznym. Program szkolenia może być elastycznie dopasowany pod potrzeby i wymagania Klienta. Trenerzy prowadzący szkolenia posiadają szerokie kompetencje merytoryczne i doświadczenie praktyczne. Szkolenia możemy prowadzić w języku angielskim.

 

Zapoznaj się z artykułem

"Z jakimi wyzwaniami przyjdzie się zmierzyć projektantowi aplikacji na trzy systemy" - CZYTAJ (plik pdf)


Marcin:

Trener, programista i naukowiec. Kierownik projektów IT. Napisał doktorat z Informatyki. Przy okazji doktoratu stworzył własne koncepcje modeli aplikacji.

Jako trener IT szkoli od roku 1995. Ma bardzo bogate doświadczenie i szeroki wachlarz tematów: programowanie, aplikacje www i mobilne, grafika komputerowa, Microsoft Office, bazy danych i wiele innych tematów ogólnych i bardzo specjalistycznych.

Posiada doświadczenie z programowaniem na platformy mobilne: Android i iOS. Jest to doświadczenie i dydaktyczne i programistyczne, czy projektowe.


Daniel:

Na co dzień programista technologii .NET, certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby.

Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider Olsztyńskiej grupy zawodowej OLMUG.