Szkolenia IT - CTS

Indywidualne rozwiązania szkoleniowe

+48 12 655 17 36  

Dofinansowane szkolenia w CTS

Dla kogo?
Aktualnie programy dofinansowanych szkoleń są realizowane dla pracowników i mieszkańców województw:
 - warmińsko-mazurskiego,
-  wielkopolskiego,
- dolnośląskiego
- zachodniopomorskiego.
Projekty kierowane są do przedsiębiorców mikro, małych i średnich oraz do ich pracowników.  

Jakie szkolenia?
W zasadzie każde szkolenie z oferty CTS objęte jest możliwością dofinansowania od 50% do 80% wartości szkolenia. Szkolenia wraz z egzaminami także moga być dofinansowane. Suma dofinansowania nie może przekroczyć 70 tys zł dla jednego beneficjenta.
Poziom dofinansowania od 50% do 80% zależny jest od różnych czynników – wielkości przedsiębiorstwa (mikro i małe otrzymują 80% - 70%), wieku osoby szkolonej (np. 50+), wykształcenia, itd. Każde województwo ma nieco inne zasady przyznawania dofinansowania.

Jak to działa?
Skontaktuj się z nami w celu doboru oferty, oceny wielkości dofinansowania, tematów szkoleń, ewentualnych egzaminów, terminów, cen, lokalizacji.


Tak przygotowaną listę szkoleń wraz z linkami do ich opisów w Bazie Usług Rozwojowych, którą przygotujemy dla Ciebie, należy wysłać mailem do operatora projektu, właściwego wg. Twojej siedziby (miejsca zemieszkania lub miejsca wykonywania pracy).
Wskażemy Ci prawidłowego operatora. Operator przygotuje zestaw dokumentów i umówi się z Tobą na spotkanie w celu ich podpisania. Następnie powinieneś zapisać się na wybrane szkolenia przez stronę BUR (link powyżej) i możemy przystąpić do realizacji ustalonych szkoleń.

W ciągu roku kolejne województwa będą uruchamiać programy dofinansowanych szkoleń. Będziemy aktualizować informacje o projektach.

Skontaktuj się z nami:
szkolenia@cts.com.pl
12 655 17 36