Szkolenia IT - CTS

Indywidualne rozwiązania szkoleniowe

+48 12 655 17 36  

Partnerzy

Professional Evaluation and Certification Board (PECB), założona w 2005 roku jest jednostką certyfikującą dla różnych standardów, w tym ISO 9001, ISO 14001, ISO / IEC 20000, ISO / IEC 27001, ISO / IEC 27005, ISO 22301, ISO 26000, ISO 22000, OHSAS 18001 i ISO 28000.

PECB opracowała egzaminy związane z normami. Zdając oficjalny egzamin PECB uczestnik wykazuje, iż posiada określone kompetencje na dany temat.

Certyfikat służy jako udokumentowany dowód kwalifikacji zawodowych, kompetencji oraz doświadczenia, pozwala organizacji zatrudniającej dokonania świadomego wyboru pracowników na dane stanowisko.

INFOR.PL to najstarszy w Polsce portal prawno-gospodarczy zawierający informacje z zakresu biznesu, prawa i finansów. Głównym jego atutem jest narzędziowy i poradniczy charakter. Skierowany jest do ludzi przedsiębiorczych, ceniących sobie wiedzę, rzetelność i doświadczenie. 


Serwis Security News skupia grono osób zajmujących się tematyką dotyczącą takich zagadnień jak:
    reverse-engineering — analiza i modyfikacje istniejącego oprogramowania
    malware — analiza złośliwego oprogramowania
    assembler — programowanie niskopoziomowe, kernel development

 

 

Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Stanowi kompleksowe źródło informacji na temat rynku biurowego w Polsce. Swoim czytelnikom oferuje aktualne informacje, artykuły i komentarze ekspertów oraz kompleksowe analizy i raporty. E-biurowce.pl to serwis przeznaczony dla specjalistów: inwestorów, deweloperów, zarządców, pośredników oraz firm poszukujących dla siebie odpowiednich powierzchni biurowych.

 

IT Maniak - informatyka jest prosta!

Blog Komputerowy IT Maniak

 

PC Centre jest wortalem technologicznym, który stara się w obiektywny sposób przedstawiać nowinki ze świata branży IT. Regularnie publikujemy aktualności z kraju i świata, testy sprzętuoprogramowania gier, a także wszelkiej maści poradniki, które pomagają nawet początkującym użytkownikom sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającej się branży się nowych technologii - więcej.

 

Serwis Netfocus (www.netfocus.pl) jest poświęcony wszystkim aspektom wiedzy związanej z funkcjonowaniem sieci komputerowych i infrastrukturą IT w przedsiębiorstwach. Tematyka serwisu obejmuje wiedzę związaną z infrastrukturą sieci kablowych i bezprzewodowych (serwery, przełączniki, routery), systemami planowania, zarządzania i monitorowania sieci, jak też rozwiązaniami telekomunikacyjnymi.

 

Blog IT - Mateusz Mrozewski - więcej

 

Web-news.pl - blog poświęcony tematyce IT. Serwis zawiera opisy oraz testy najnowszych urządzeń mobilnych jak i wiadomości ze świata IT. - więcej

 

 

   Serwis 4programmers.net poświęcony jest tematyce programowania oraz projektowania stron WWW. Posiadamy kilkutysięczna baze danych artykułów oraz ponad 0.5mln postów na forum dyskusyjnym - więcej

 

 

Jobrapido to wyszukiwarka ofert pracy, dzięki której osoby szukające zatrudnienia mogą w jednym miejscu bezpłatnie przeglądać oferty pracy  publikowane na dziesiątkach stron internetowych w Polsce. Sprawdź nas! - więcej

 

 

e-marka.pl to agencja zajmująca się obsługą emarketingową firm w internecie (planowanie kampanii, obsługa linków sponsorowanych, itp). - więcej.

 

 

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw to ogólnopolski miesięcznik ekonomiczny adresowany do przedsiębiorców, właścicieli firm i tych, którzy interesują się polskim biznesem. Obok wersji drukowanej prowadzimy serwis internetowy www.gazeta-msp.pl, na którym znajdą Państwo artykuły w formie elektronicznej, porady ekspertów i aktualności rynkowo-giełdowe oraz portal wymiany informacji handlowej www.biznes2biznes.com, czyli platformę współpracy małych i średnich firm, która kojarzy partnerów gospodarczych oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych, poprzez udostępnienie miejsca na przedstawianie swoich ofert oraz umożliwianie użytkownikom ich przeglądania. 

 

PHP Profile www.phprofile.com, to portal zrzeszający programistów języka PHP5 oraz przedstawiający jego zastosowanie w biznesie. Serwis jest organizatorem spotkań Wrocławskiej Grupa Programistów PHP oraz miejscem gdzie możecie znaleźć materiały dotyczące programowania obiektowego, frameworka Symfony i Zend, tematów związanych z zarządzaniem projektami informatycznymi oraz szeroko pojętym testowaniem aplikacji internetowych.

 

Usługi informatyczne z indywidualnym podejściem do każdego klienta, tworzymy strony internetowe, jak i oprogramowania dedykowane dla firm oraz osób prywatnych. Sprawdź nas też w dziedzinie Outsourcingu, Czyszczenia Komputerów  i Pozycjonowania. By dowiedzieć  się więcej odwiedź nasza stronę www.it-technology.com.pl

 

  Blog, na którym znajdziecie Państwo szereg darmowych porad na temat systemów i sieci komputerowych, jak również nieco luźniej publicystyki na teamty wokół IT, tworzony przez ludzi dla których IT to praca i pasja"

MonitorUrzedowy.pl to ogólnopolski serwis ogłoszeniowy, który powstał z myślą o użytkownikach poszukujących pełnych informacji o urzędach różnych szczebli, kancelariach, biurach syndyków, przedsiębiorstwach komunalnych, firmach organizujących szkolenia i konferencje oraz agencjach promocji. Serwis MonitorUrzędowy.pl jest zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism. Jako prasa elektroniczna codziennie docieramy do ok. 8 tyś Czytelników.

 

Quale to darmowy kwartalnik traktujący o tematyce jakości oprogramowania. Naszym celem jest dostarczenie otwartej platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz promowanie koncepcji jakości w świecie IT.

 

 

StartUp Magazine, którego misją jest dostarczanie informacji na temat biznesu, szczególnie związanego z nowymi technologiami. StartUp inspiruje, dostarcza pomysłów, odkrywa talenty, łamie stereotypy i otwiera umysły. Bo najważniejszy jest pomysł!

 

BPlus to ogólnopolski portal informacyjny o tematyce zagrożeń IT, bezpieczeństwie publicznym i ochronie mienia. Najważniejsze komunikaty prasowe, przegląd nowości systemowych i produktowych. Portal z Grupy World Sec Info LTD.