Szkolenia IT - CTS

Indywidualne rozwiązania szkoleniowe

+48 12 655 17 36  

Aktualności

Egzamin MS GRATIS!

 

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia Microsoft, realizowanego od 10 kwietnia do 28 kwietnia 2017 roku,  otrzyma w cenie szkolenia voucher na dowolny egzamin Microsoft.

Zasady promocji:

  1. Promocją są objęte wszystkie autoryzowane szkolenia Microsoft wykupione w katalogowej cenie.
  2. Po terminowym opłaceniu szkolenia uczestnik otrzyma promocyjny kod, który należy podać przy rejestracji na test. Wraz z kodem, zostanie przesłana informacja o terminie ważności vouchera. Jest to dzień do którego voucher powinien zostać zarejestrowany i zrealizowany przez przystąpienie do egzaminu.
  3. Zakres tematyczny szkolenia i egzaminu nie muszą się pokrywać.
  4. W przypadku szkoleń Microsoft łączonych, traktuje się je jako jedno szkolenie (1 voucher na egzamin w cenie szkolenia).
  5. Promocje nie łączą się, co oznacza że uczestnik szkolenia ma - w przypadku zbiegu promocji - do wyboru, z którego pakietu promocyjnego korzysta (na zgłoszeniu udziału w szkoleniu musi być wskazanie, z której promocji uczestnik chce skorzystać - jest to warunek konieczny).
  6. Aktualne ceny i terminy szkoleń Microsoft: http://cts.com.pl/szkolenia-it/Szkolenia-Microsoft
  7. CTS zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania promocji w każdym czasie, bez podawania uzasadnienia i wcześniejszej informacji.

 

Zapraszamy!