wpisz np. office lub nr szkolenia np. 10174
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna » Zbliżające się warsztaty » Warsztat Modelowanie i opis wymagań

Modelowanie i opis wymagań


Nazwa warsztatu:
Modelowanie i opis wymagań
Data:
2017-08-10 15:00
Agenda:

Wszystkie chętne osoby zapraszamy:

  • do rejestracji i obejrzenia archiwalnych nagrań z naszych warsztatów on-line
  • a także w przypadku pytań do kontaktu z trenerem poprzez maila, który udzieli odpowiedzi na pytania odnośnie materiału znajdującego się w prezentacji.

 

Agenda:
Wprawdzie każdy opis wymagań jest swego rodzaju modelem - słowami wyraża się to, czym ma być w przyszłości projektowany i budowany system - ale modele tworzone w języku naturalnym mają wiele niedostatków. Są niejednoznaczne, ich znaczenie zależy od interpretacji, trudno skontrolować ich poprawność, w chaosie słów łatwo też gubi się główny sens. Dlatego zalecane jest stosowanie, oprócz opisów w jeżyku naturalnym, specjalnych sposobów modelowania, sformalizowanych, oraz mających graficzną reprezentację, co umożliwia korzystną dla zrozumienia wizualizację wymagań.
Podczas prezentacji zapoznamy się z przykładowymi modelami i metodami wizualizacji wymagań, ich korzyściami oraz wymaganiami, które stawia ich stosowanie.

Adres:

on-line


 

Działalność

Firma CTS Customized Training Solutions od przeszło 20 lat prowadzi wysokospecjalistyczne szkolenia i kursy informatyczne dla osób w branży IT jak i Zarządzania. W CTS uczymy nie tylko technicznych umiejętności przydatnych w pracy programisty, administratora czy specjalisty IT, ale także rozwijamy umiejętności analizowania, kreatywności, samodzielności, dociekliwości, zaangażowania tak bardzo cenionych w dzisiejszych czasach.  

Mamy szeroką ofertę szkoleń i kursów informatycznych autoryzowanych oraz autorskich (w tym także szkolenia przygotowujące do certyfikacji) o różnym stopniu zaawansowania między innymi dla: programistów, testerów, administratorów, specjalistów ds. bezpieczeństwa, kierowników projektów, analityków biznesowych,  pracowników biurowych.

Więcej...

Kontakt

Szkolenia Warszawa i Kraków
+48 12 655 17 36

Newsletter

Newsletter ukazuje się 2 razy w miesiącu.
 
Modelowanie i opis wymagań
 
 
Nazwy produktów i usług, użyte na podstronie Modelowanie i opis wymagań są znakami towarowymi ich prawowitych właścicieli.