|
|
Projekt na rzecz integracji i zatrudnienia uchodźców z Ukrainy |
![]() |
Partnerzy projektu:
- CTS Customized Training Solutions sp. z o.o. (Polska) – Lider projektu; dostawca rozwiązań ICT i szkoleń cyfrowych.
- Institut de Haute Formation aux Politiques Communautaires (Belgia) – Instytut szkoleniowy i think tank promujący wartości UE.
- Asociación IT Solutions for All (Hiszpania) – Organizacja non-profit oferująca szkolenia ICT dla różnych grup wiekowych.
- Hope Ukraine Foundation E.T.S. (Włochy) – Fundacja wspierająca uchodźców z Ukrainy poprzez pomoc humanitarną i usługi integracyjne.
- Uniwersytet CIVITAS (Polska) – Renomowana uczelnia z doświadczeniem w naukach społecznych i międzynarodowych.
- Hétfa Research Institute (Węgry) – Think tank specjalizujący się w polityce publicznej i badaniach społecznych.
- IDP European Consultants (Włochy) – Firma doradcza wspierająca rozwój projektów europejskich i edukacyjnych.
- Euroregion Adriatyku i Jońskiego (Chorwacja) – Sieć wspierająca współpracę transgraniczną w regionie Adriatyku i Jońskim.
W ciągu 18 miesięcy projekt SIMPLE skupi się na:
- Zidentyfikowaniu skutecznych praktyk integracyjnych i opracowaniu nowego, skalowalnego modelu innowacji społecznych.
- Zaangażowaniu interesariuszy z różnych sektorów – publicznego, prywatnego, naukowego i obywatelskiego w tworzenie rozwiązań wspierających uchodźców.
- Testowaniu modelu w praktyce, w różnych kontekstach krajowych i lokalnych.
- Upowszechnianiu rezultatów i budowaniu trwałego wpływu poprzez działania promujące i wzmacniające potencjał instytucji zaangażowanych.
Współpraca, zaangażowanie i jasna strategia działania – to wartości, które wybrzmiały już podczas pierwszego spotkania. Partnerzy projektu SIMPLE wspólnie pracują na rzecz realnej zmiany, która pozwoli uchodźcom z Ukrainy odbudować swoje życie z godnością, jednocześnie wspierając kraje Unii Europejskiej w rozwiązywaniu wyzwań społecznych i integracyjnych.


⇒ Bądźcie z nami na bieżąco! ⇐
Wkrótce podzielimy się kolejnymi aktualizacjami i efektami naszej pracy

Dofinansowane przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są jednak poglądami i opiniami wyłącznie autora(-ów) i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Unii Europejskiej lub Agencji Europejskiego Funduszu Społecznego. Ani Unia Europejska, ani Instytucja Przyznająca Dotację nie mogą być za nie pociągnięte do odpowiedzialności.

